Firmast

Firma on tegutsenud 2001. aastast.

Põhitegevus: keemiatoorainete müük ja logistika.

Firma UR PRODUCTS AS asutati 2001. aastal. Meil on seljataga pikk ja edukas ajalugu seoses teenuste ja materjalide pakkumisega erinevatele tootmisharudele: tekstiil-, keemia-, vaip- ja mittekootud materjalid, värvid ja lakid jm materjalid, kus vajatakse keemilisi komponente.

Meie tegevus põhineb meie grupi omanduses olevatel ressurssidel, kuhu kuuluvad ka tootmis- ja laohooned.

Üks meie edu võtmeid on võimalus pakkuda klientidele nende tootmises vajalikke materjale õigeaegselt. Tänu tootmisvõimsustele ja suurtele kogemustele oleme oma klientidele atraktiivsed liitmaterjalide tootmise ning materjalide tootmistehnoloogiatega kohandamise poolest. Võimalus kohaneda vastavalt kliendi vajadustele muudab UR PRODUCTS AS-i heaks partneriks nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele.

Tänu meie grupile kuuluvatele 20’ tankkonteineritele ja hoidlatele pakume mõistlikke ja soodsaid logistilisi lahendusi. Tootmises kasutatavate segamis- ja pakendamisseadmetele pakume eri koostisega segusid ning mitmesuguse suurusega pakendeid.

Meie enda ja ka meie partnerite suurte töökogemustega personal toetab alati kliente, tunneb tehnoloogiaid, eri lahendusi ja tootmisprotsesse.

Saada meile hinnapäring või küsimus. Vastame 24h jooksul.
    *Teie e-posti aadressi ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.